Hızlı Gönderi Temel Presibimiz

Değerli müşterilerimiz bir ürün aldığında o ürünü olabilecek en kısa sürede müşterimize sağlam ve hızlı bir şekilde ulaştırmak temel amaçlarımızdan biri. Bu yüzden kargoların açık olduğu saatlerin içerisinde ürünü hazırlayıp hızlıca kargoluyoruz.

Kargo Paketleme ve Kargolama Hızı İle İlgili Yaptığımız Anketin Sonuçlarını Sizinle Gururla Paylaşmak İsteriz.

Kargo Paketlemesini Nasıl Yapıyoruz ? Lütfen videoyu izleyin

Ezmeler Size Ne Kadar Sürede Ulaşır ?

Sizinle kargolarımızın yaklaşık müşteriye ulaşma süreleri sahip olduğumuz veriler ışığında yaklaşık olarak aşağıdaki gibidir.

Aşağıda verdiğimiz süreler hava koşulları ve benzeri olumsuz durumlar hesaba katılmaksızın verilen sürelerdir.

Siparişi pazartesi 14:00 'a kadar verdiyseniz !

 • İstanbul Anadolu yakasına salı günü ulaşır
 • İstanbul Avrupa yakasına çarşamba günü ulaşır
 • Ankara içine salı günü ulaşır

Siparişi salı 14:00 'a kadar verdiyseniz !

 • İstanbul Anadolu yakasına çarşamba günü ulaşır
 • İstanbul Avrupa yakasına perçembe günü
 • Ankara içine çarşamba günü

Siparişi çarşamba 14:00 'a kadar verdiyseniz !

 • İstanbul Anadolu yakasına perşembe günü ulaşır
 • İstanbul Avrupa yakasına cuma günü ulaşır
 • Ankara içine perşembe günü ulaşır

Siparişi perşembe 14:00 'a kadar verdiyseniz !

 • İstanbul Anadolu yakasına cuma günü ulaşır
 • İstanbul Avrupa yakasına cumartesi günü ulaşır
 • Ankara içine cuma günü ulaşır

Siparişi cuma 14:00 'a kadar verdiyseniz !

 • İstanbul Anadolu yakasına pazartesi günü ulaşır
 • İstanbul Avrupa yakasına pazartesi günü ulaşır
 • Ankara içine cumartesi günü ulaşır

Siparişi cumartesi 14:00 'a kadar verdiyseniz !

 • İstanbul Anadolu yakasınapazartesi günü ulaşır
 • İstanbul Avrupa yakasına pazartesi günü ulaşır
 • Ankara içine pazartesi günü ulaşır

Siparişi pazar 14:00 'a kadar verdiyseniz !

 • İstanbul Anadolu yakasına salı günü ulaşır
 • İstanbul Avrupa yakasına çarşamba günü ulaşır
 • Ankara içine salı günü ulaşır

Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Ordu merkezli şirketimizden kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilecektir. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

Ürünüm zarar görmüş, ne yapmalıyım? 

Sipariş ettiğiniz ürünün ambalajı yırtılmış veya içindeki ürün zarar görmüş ise kargo görevlisi yanınızda ise tutanak tutturmanızı, yanınızdan ayrıldı ise şubeyi geri arayarak tutanak tutturmak için geri çağırmanızı rica ederiz. Ardından iletisim@ezmediyari.com adresimiz aracılığıyla veya 0452 333 2852 nolu telefondan konuyu tarafımıza iletmenizi rica ederiz. Bozuk çıkan ürün ile ilgili tutanak tutturmanızın ardından kuryeye teslim etmenizi rica ederiz. Ürünün tarafımıza ulaşması ile birlikte ürün tutarı alışveriş sırasında kullandığınız kredi kartına eksiksiz olarak iade edilecektir.

İade yaptığınızda kargo ücretleri tarafımızdan karşılanmaktadır. 

Ürünler paketlenmeden önce tarafımızca kontrol edilmektedir. Bu sebeple ürünün kutudan hasarlı çıkması halinde tutanak tutulması gereklidir. Tutanak tutturulmaması durumunda ürünün iadesini kabul edemeyeceğimizi bilmenizi isteriz. 

Ürünü değiştirmek istiyorum? 

Değişim talebinde bulunduğunuz ürünün sitemiz üzerinden satışı devam ediyor ise elinizdeki ürünü iade edebilir ve yeni ürün sipariş edebilirsiniz. Ürün için ödediğiniz ücret ödeme yöntemi olarak ne kullnadıysanız aynı şekilde geri ödenecektir. Değişim talepleriniz iade talebi olarak değerlendirilecektir. 

8 günü aşan iade talepleri 

İade etmek istediğiniz ürünün, tarafınıza teslim edilme tarihi üzerinden 8 günden fazla süre geçmiş ise, iade talebiniz geçerliliğini yitirebilir. 

Siparişimi iptal etmek istiyorum? 

Siparişinizi kargolama sürecine girmeden önce iptal etmek istemeniz durumunda iletisim@ezmediyari.com adresimize yazılı olarak bilgilendirme yapmanız yeterlidir. Müşteri temsilcilerimiz siparişinizi iptal ederek alışveriş tutarınızı kredi kartınıza veya banka hesabınıza eksiksiz olarak iade edecektir. 

İade edilen ücret hesabıma ne zaman yansımış olur?

İptal veya iade ettiğiniz siparişleriniz ile ilgili ücret iadesi ürünün elimize ulaşmasını takip eden 2 iş günü içerisinde yapılır. İade işleminin yapılmasının ardından kredi kartı ekstrenizde iade tutarın görüntülenmesi bankaya bağlı olarak 3-5 iş gününü bulabilmektedir. 

Teslimat ve fatura adreslerimi değiştirebilir miyim? 

Siparişiniz sizin girmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir. Teslimatların gecikmesindeki en sık karşılaşılan sebeplerden biri adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak giriniz. Fatura adres bilgileri faturalama işleminden sonra değiştirilemeyeceğinden fatura bilgilerinizin doğruluğundan emin olmadan siparişinizi onaylamayınız.

Faturam siparişimle birlikte teslim edilmedi ne yapmalıyım? 

Kargo ile teslimi yapılan siparişlerin tamamı faturaya göre ve fatura ile kargo firmasına teslim edilmektedir. Resmi faturalarımız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır. Eğer ki fatura ile ilgili bir problem yaşandığında iletisim@ezmediyari.com adresine talep maili göndermeniz yeterlidir. Yetkili arkadaşlar size faturanızı mail olarak gönderecektir. 

Teslimatlar sadece adrese mi yapılıyor? 

Tüm gönderiler adrese ve ilgili şahsa teslimat yapılır. Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir. Kimseye ulaşılamaması halinde ise en yakın kargo şubesinden kargonuzu almanız gerekmektedir. 

Bulunduğumuz yerde kargo şirketi yok siparişimi nasıl teslim alacağım? 

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları Türkiye’nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise Mobil Bölge olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde size ürün teslimi yapılır. 

Koşulsuz iade yapmak istiyorum , bu nasıl olacak ? 

Koşulsuz iade seçeneğimiz siz değerli müşterilerimiz için vardır. Bu seçenekte bizim tek dikkat edeceğimiz durum iadenin iyi niyet çerçevesinde olmasıdır. Bunun için yanlızca bize ürünü neden iade ettiğiniz detayını içeren bir bilgiyi iletişim araçlarımız yolu ile vermeniz yeterlidir. Yine bu seçenek için ürünün size ulaştığı andan itibaren 2 hafta içinde bu seçeneği kullanmanız ve size gelen ürünün eğer tek ürün ise %25 oranında eksilmemiş olmaması , birden fazla tek çeşit üründe ise yine en fazla birinin denenmiş olması gerekmektedir. Bu ürünü tarafımıza ulaştırdığınız andan itibaren en fazla 3 iş günü içinde tarafımıza ulaşmış olan ürünün ücreti yine kullandığınız ödeme yöntemi(kapıda ödeme yöntemi kullanılmış ise alış verişi yapmış olan şahsa dair bir banka hesap numarasına bu geri ödeme yapılır) ile size iade edilecektir. 

Siparişimin kargoya verildiğini nasıl anlayacağım? 

Sitemize üyelik bilgileriniz girdiğinizde sağ üst köşede yer alan ‘Siparişlerim’ butonunu tıklayarak ekranınıza gelecek sayfa içerisinden detaylı olarak kargo takibinizi kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

 

Yeni Hesap Kaydı

Bir hesabınız varmı ?
Başka bir giriş yöntemi Yada Şifreyi Yenileyin