ALIŞVERİŞ GÜVENLİĞİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

Sizlerin güvenliği için sitemiz 256 bitlik SSL kullanmaktadır. Siteye yazdığınız her hangi bir veri sitemizin serverına ulaşana dek şifrelenmişdir. Bu yöntem ile siteye girdiğiniz cihazınız da her hangi bir sıkıntı yok ise verileriniz kesinlikle üçüncü şahısların eline geçemez. Hiç bir üçüncü şahıs araya girip bu haberleşmeyi izleyemez veya kayıt altına alamaz.

SSL ile sizin güvenliğiniz için koruma altına aldığımız haberleşmemizin doğru ve sağlık çalışıp çalışmadığını anlamanız için adres çubuğuna girip orada "https://ezmediyari.com" yazdığınızı görebilirsiniz. Eğer adres bu değilse lütfen o siteyi derhal terk edin. HTTP nin yanına ilave olarak gelen S sistemin güvenli haberleşme protokolü ile çalıştığını gösterirken sizinde tarayıcının hemen solunda bulunan sekmeden sistemin şifrenmiş olduğunu gösteren uyarısını görebilirisiniz.

Tarayıcının adres çubuğunda lütfen "https://ezmediyari.com" adresini görün. Göremiyorsanız o site bizim değildir.

-Web sitesini kişisel herhangi bir bilgi paylaşmadan dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

-Websitesine üye olmak istediğiniz takdirde sizden talep edilen bilgiler sadece sizin kontrolünüz dâhilinde temin edilir.

-Sizden temin ettiğimiz kişisel bilgiler, tarafımızdan mevzuata uygun şekilde korunmaktadır ve özenle seçilmiş sunucu hizmeti sağlayıcılarında şifrelenmiş olarak depolanmaktadır.

-Söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan, işbu Gizlilik ve Güvenlik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında kullanılmayacak, hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece izinsiz olarak üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Kişisel bilgilerinizin ve bizim bilgilerimizin güvenliğini sağlamak amacıyla sizin de kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmamanızı önemle belirtiriz. 

Kullandığınız web sitesinden başka web sitelerine bağlantı yapılabilir. Böyle bir durumda ziyaret ettiğiniz web sitelerinin gizlilik ve kullanım koşullarını dikkatlice gözden geçirmeniz gerektiğini belirtir, bu web sitelerinin Güvenlik ve Gizlilik Politikalarından sorumlu olmadığımızı önemle hatırlatırız. 

Biz kullanıcıların web sitesini kullanımına dair bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler. 

Kullanıcılar bizim kendileri hakkında hangi nitelikteki bilgilerini saklamakta olduğumuzu öğrenmek üzere ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz - yasaların öngördüğü ölçüde derhal işleme alınmaktadır. 

Bilgilerin korunması, güvenlik ve diğer sorularınız için bize iletisim@ezmediyari.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz. 

Güvenlik önerilerimiz 

İnternetten alışveriş yaptığınız bilgisayar , telefon veya tablet umumi olmamalı. 

İnternetten alışveriş yaptığınız bilgisayar , telefon veya tablet lisanslı yazılımlar kullanıyor olmalı. Diğer koşulda lisanslı olmayan yazılımlar güvenliğinizi ciddi riske atar.

Kullandığınız browser (internet tarayıcısı) bilinen ve güncel sürüm olan olmalı.

Kredi kartı ile alışveriş yapıyorsanız sanal kart kullanmanız güvenliğinizi daha fazla artıracaktır.

Yeni Hesap Kaydı

Bir hesabınız varmı ?
Başka bir giriş yöntemi Yada Şifreyi Yenileyin