Saf Ezmenin Videosu

Sana Özel Vegan Antep Fıstığı Ezmesi

53,95 ₺
Vergi dahil Kargo hariç *
rating Henüz yorum yapılmamış
Adet Sipariş verebilirsiniz

Vegan Antep Fıstığı Ezmenin İçinde Ne Olacağını Sen Seç !

İster el yapımı çikolata koy ister organik elma suyu konsantresi

İstersen yumuşacık olsun istersen kıtır kıtır

Aylarca kavanozlarda beklemeden EZİLİR EZİLMEZ size gönderelim

En iyi antep fıstıklarını ağır ağır kuvurarak sana özel taze ezme yapıyoruz 

Rafine şeker kullanmıyoruz

Seçim konusunda bizden destek alabilirsiniz WHATSAPP: 0507 07 07 489

Ezmeyi tasarlarken kullanacağın malzemeler ile ilgili tüm bilgileri “Ezme Hakkında Daha Fazla Bilgi” kısmın da bulabilirsin.

Şimdi Sıra Sizde Ezmeyi Tasarlamaya Başlayın !

 

Süper Hızlı Kargo

 

100 tl Üzeri Ücretsiz Kargo

 

İyzico ile Korumalı Alışveriş

 

Koşulsuz İade

VEGAN ANTEP FISTIĞI EZMESİNİN İÇİNDE NE OLACAĞI SİZDEN YAPMASI İSE BİZDEN

Evet şimdi sıra sizde. Hangi antep fıstığı ezmesi daha iyi ? Hangi antep fıstığı ezmesi daha taze diye düşünmenize gerek yok. Hatta bunda rafine şeker varmı ? Pekmezli antep fıstığı ezmesi olsa ne güzel olurdu demenize de gerek yok çünkü siz ne isterseniz artık o var. 

EZMENİZİ TASARLAMAYA BAŞLAYIM MI ?

ADIM 1 : KURUYEMİŞ KITIRLARI OLSUN İSTERMİSİN ?

Kıtır ekle dediğinizde ezmenizin içine kavrulmuş antep fıstığı parçaları atarız. Bu şekilde ezmede dişe gelen enfes antep fıstığı parçaları olur. 

ADIM 2 : KIVAM NASIL OLSUN ?

Eğer antep fıstığı ezmesini tatlı olarak seviyorsanız rafine şeker dışında bir çok seçeneğiniz mevcut. 

 • Seçenek 1: Normal : Ezmeyi bize has bir kıvamda yapıyoruz. Hafifçe dişe gelecek bir kıvam.
 • Seçenek 2: Pürüzsüz : Ezmeyi pürüzsüz olacak şekilde çekiyoruz.

KIVAM TAVSİYELERİMİZ;

Ezmede toz kakao olacaksa pürüzsüz tavsiye ederiz. 

ADIM 3 : ÇİKOLATA VEYA TATLI ŞEYLERE NE DERSİN ?

Eğer antep fıstığı ezmesini tatlı olarak seviyorsanız rafine şeker dışında bir çok seçeneğiniz mevcut. 

 • Tatlı Seçenek 1: Organik Elma Suyu Konsantresi : Antep Fıstığı ezmenizi elma suyunun organik hali ile tatlandırabilirsiniz. Elma suyu ile antep fıstığı ezmeniz hem tatlı hemde rafine şekerin yakan tadı yerine daha yumuşak ve lezzetli bir tat alacaksınız
 • Tatlı Seçenek 2: Elma Suyu KonsantresiAntep Fıstığı ezmenizi elma suyu ile tatlandırabilirsiniz.  Elma suyu ile antep fıstığı ezmeniz hem tatlı hemde rafine şekerin yakan tadı yerine daha yumuşak ve lezzetli bir tat alacaksınız.
 • Tatlı Seçenek 3: Dut PekmeziAntep Fıstığı ezmenizi dut pekmezi ile tatlandırabilirsiniz. Bizce en sağlıklı ve çok miktarda mineral barındıran pekmez iyi bir tercih. Unutmayın , ezmede pekmez tadı biraz öne çıkacaktır.
 • Tatlı Seçenek 4: Hurma ÖzüAntep Fıstığı ezmenizi hurma özü ile tatlandırabilirsiniz. Hurma özlü antep fıstığı ezmesi hem sağlık hemde tat anlamında çok iyi bir seçenek. Hurma özü hem pekmez gibi sağlıklı hemde tat olarak daha dengeli bir antep fıstığı ezmesi tadı size sunar. Hurma özünün tadı çok öne çıkmaz ve ezmeye harika bir tad katar.
 • Tatlı Seçenek 5: Keçiboynuzu Pekmezi : Antep Fıstığı ezmenizi keçi boynuzu pekmezi ile tatlandırabilirsiniz. Keçiboynuzu pekmezli antep fıstığı ezmesi hem sağlık hemde tat anlamında çok iyi bir seçenek. Keçiboynuzu hem pekmez gibi sağlıklı hemde tat olarak daha dengeli bir antep fıstığı ezmesi tadı size sunar. Tad olarak dut pekmezi kadar aromatik değildir ama keçiboynuzunun kendine has aromasını hissedersiniz.
 • Tatlı Seçenek 6: El Yapımı Bitter Çikolata : El yapımı çikolatayı biz yapıp ezmeye katıyoruz. El yapımı çikolatanın farkı ne derseniz bu çikolata da katkı maddesi , koruyucu ve benzeri hiç bir şey yok. Sadece kakao yağı , kakao ve elma suyu konsantresi var. Dikkat edin lütfen rafine şeker bile yok bu çikolatamızda. Bitter çikolata daha çok kakaolu ezme severlerin tercih edebileceği güzel bir tad. Doğal olduğu ve içinde palm yağı bulunmadığı için düşük sıcaklıklarda hızlıca katılaşacak ve yüksek oda sıcaklığında çok yumuşak hale gelecektir.

ADIM 4 : TATLI TERCİH ETTİYSEN NE KADAR TATLI OLSUN ?

Eğer antep fıstığı ezmesini tatlı olarak seviyorsanız ne kadar tatlı olacağınıda siz seçebilirsiniz. 

 • Tatlı Seçenek 1: NORMALEzmenizin tatlılığı bildiğiniz standart tatlılıktadır. Aslında bu alışık olduğumuz tatalılık oranı biraz fazla. Biz orta tavsiye deriz.
 • Tatlı Seçenek 2: ORTAEzmenizin tatlılığı bildiğiniz den biraz daha az tatlıdır. Bu damağınızda yanma yapmacak derecededir.
 • Tatlı Seçenek 3: HAFİF : Ezmenizin tatlılığı bildiğiniz den hissedilir derecede daha az tatlıdır. Mesela ekmeğe sürdüğünüzde tatlılık az hissedilir olacaktır.

ADIM 5 : ANTEP FISTIĞI EZMENİZDE ÇEŞNİLER ve AROMATİK BİR ŞEYLER İSTERMİSİNİZ ?

Eğer antep fıstığı ezmesini tatalı olarak seviyorsanız rafine şeker dışında bir çok seçeneğiniz mevcut. 

 • Aromatik Seçenek 1: TahinAntep Fıstığı ezmenizi tahinle daha aromatik hale getirebilirsiniz. Alışkın olduğumuz bu tahin tadı ile ezmenizde çok hafif tahin tadı alacaksınız. Bu tad çok baskın değil ama çok dengeli ve güzel bir tad elde edebilirsiniz.
 • Aromatik Seçenek 2: Tarçın : Antep Fıstığı ezmeniz içinde kuvvetli bir tad arıyorsanız bu tarçın tadı hoşunuza gidebilir. Tarçın tadı ile alışık olduğunuz ezme tadının biraz daha farklı noktasına gideceksiniz. Eğer tarçını seviyorsanız hoşunuza gidecektir. Hemde tarçının kan şekerini düzenleme özelliği sayesinde daha sağlıklı bir ezme elde edebilirsiniz. Tarçını biz alıyoruz ve biz toz haline getiriyoruz. Tarçının boyutunu antep fıstığı ezmesine uyacak şekilde ve taze taze çekiyor ve ezmeye ekliyoruz.
 • Aromatik Seçenek 3: Kinoa : Antep Fıstığı ezmenizi daha yumuşak ve hafif bir tad haline getirmek istiyorsanız kinoa inanılmaz iyi bir seçenek. Dünya da kinoayı ilk olarak ezmede biz kullanmaya başladık ki bunuda bilmeniz bizim için ayrı bir özellik. Kinoaları taze taze alıyor kavuruyor ve onu ezmeye katılacak hale biz getiriyoruz.
 • Aromatik Seçenek 4: Organik Ham Kakao Parçaları : Antep Fıstığı ezmenizi ham kakao tadı ile farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz. Ham kakao parçaları hafifçe dişe gelen işlenmemiş organik kakao parçalarıdır. Kakao tadından daha farklı ve yoğun bir aromasının yanında kakao parçalarının dişleriniz arasında ezildiğinde ortaya çıkan hafif ekşimsi tad inanılmaz bir deneyim sunar.
 • Aromatik Seçenek 5: Hindistan Cevizi Ezmesi : Antep Fıstığı ezmenizi hindistan cevizi ile daha otantik bir botuya taşıyabilirsiniz. Nasıl acaba derseniz şöyle tarif edelim ; bizim tarafımızdan özel olarak hazırlanan hindistan cevizi ezmesini antep fıstığı ezmenize tam olması gerektiği kadar ilave ediyoruz. Ortaya gerçekten otantik bir tad çıkıyor. Hindistan cevizini size özellikle kakao tarcih etti iseniz keisnlikle tavsiye ederiz.
 • Aromatik Seçenek 6: Saf Kahve Parçacıkları Antep Fıstığı ezmesinde kahve parçacıkları olurmu demeyin !. Perunun Huabal Cajamarca Bourbon catura cinsi Aroması: karamel , yaban mersini , siyah çikolata ve çileksi tadlar olan cinsini özel olarak öğütüp ezmeye katıyoruz.  Kahve seviyorsanız buna bayılacaksınız.
 • Aromatik Seçenek 7: Saf Damla Sakızı Damla sakızı gibi özel bir lezzetten sizi mahrum etmek istemedik. Eğer damla sakızı seviyorsanız bu ezmeye bayılacaksınız.
 • Aromatik Seçenek 8: Organik Kakao Yağı Organik kakao yağı ile ezmenizin daha çikolatamsı tad kazanmasını sağlayabilirsiniz. Hem kıvamı hemde lezzeti daha üst seviyelere çıkarabilirsiniz.

ADIM 6 : HANGİ KAVANOZDA ve KAÇ GRAM EZME İSTERSİNİZ ?

200 Gram ve 350 Gram Yuvarlak Kavanoz

220 Gram Yatay Kavanoz

300 Gram Dikey Kavanoz

ADIM 7 : HEDİYE PAKETİ İSTERMİSİNİZ  ?

Hediyelik güzel bir ambalaj ile ezmenizi gönderebiliriz.

EZMEYİ TASARLADINIZ VE ARTIK SİPARİŞ ETTİNİZ. PEKİ ŞİMDİ NE OLACAK ?

Ezmenizi mümkünse sipariş ettiğiniz günde hazırlayıp göndereceğiz. Hafta tatili ve benzeri gibi durumlarda kargo çalışmıyorsa ise kargoların çalışmaya başladığı ilk anda size ezmenizi taze taze hazırlayıp göndereceğiz. Ezmeler size ulaştığında değerleri yorum , fikir öneri ve görüşlerinizi bekleriz.

Tarif No: ozel-vegan-antep-fistigi
16 Öğeler

Bilgi kartı

Sana Özel Ezmelerde Seçim Sonrası Hesaplanır
Ürünle Değerler Gönderilir

Yeni Hesap Kaydı

Bir hesabınız varmı ?
Başka bir giriş yöntemi Yada Şifreyi Yenileyin