Saf Ezmenin Videosu

Sana Özel Vegan Badem Ezmesi

37,03 ₺
Vergi dahil Kargo hariç *
rating Henüz yorum yapılmamış
Adet Sipariş verebilirsiniz

Vegan Badem Ezmenin İçinde Ne Olacağını Sen Seç !

İster el yapımı çikolata koy ister organik elma suyu konsantresi

İstersen yumuşacık olsun istersen kıtır kıtır

Aylarca kavanozlarda beklemeden EZİLİR EZİLMEZ size gönderelim

En iyi bademleri ağır ağır kavurarak sana özel taze ezme yapıyoruz 

Rafine şeker kullanmıyoruz

Ezmeyi tasarlarken kullanacağın malzemeler ile ilgili tüm bilgileri “Ezme Hakkında Daha Fazla Bilgi” kısmın da bulabilirsin.

Şimdi Sıra Sizde Ezmeyi Tasarlamaya Başlayın !

 

Süper Hızlı Kargo

 

100 tl Üzeri Ücretsiz Kargo

 

İyzico ile Korumalı Alışveriş

 

Koşulsuz İade

VEGAN BADEM EZMESİNİN İÇİNDE NE OLACAĞI SİZDEN YAPMASI İSE BİZDEN

Evet şimdi sıra sizde. Hangi badem ezmesi daha iyi ? Hangi badem ezmesi daha taze diye düşünmenize gerek yok. Hatta bunda rafine şeker varmı ? Pekmezli badem ezmesi olsa ne güzel olurdu demenize de gerek yok çünkü siz ne isterseniz artık o var. 

EZMENİZİ TASARLAMAYA BAŞLAYIM MI ?

ADIM 1 : KURUYEMİŞ KITIRLARI OLSUN İSTERMİSİN ?

Kıtır ekle dediğinizde ezmenizin içine kavrulmuş badem parçaları atarız. Bu şekilde ezmede dişe gelen enfes badem parçaları olur. 

ADIM 2 : ÇİKOLATA VEYA TATLI ŞEYLERE NE DERSİN ?

Eğer badem ezmesini tatlı olarak seviyorsanız rafine şeker dışında bir çok seçeneğiniz mevcut. 

 • Tatlı Seçenek 1: Organik Elma Suyu Konsantresi : Badem ezmenizi elma suyunun organik hali ile tatlandırabilirsiniz. Elma suyu ile badem ezmeniz hem tatlı hemde rafine şekerin yakan tadı yerine daha yumuşak ve lezzetli bir tat alacaksınız
 • Tatlı Seçenek 2: Elma Suyu KonsantresiBadem ezmenizi elma suyu ile tatlandırabilirsiniz.  Elma suyu ile badem ezmeniz hem tatlı hemde rafine şekerin yakan tadı yerine daha yumuşak ve lezzetli bir tat alacaksınız.
 • Tatlı Seçenek 3: Dut PekmeziBadem ezmenizi dut pekmezi ile tatlandırabilirsiniz. Bizce en sağlıklı ve çok miktarda mineral barındıran pekmez iyi bir tercih. Unutmayın , ezmede pekmez tadı biraz öne çıkacaktır.
 • Tatlı Seçenek 4: Hurma ÖzüBadem ezmenizi hurma özü ile tatlandırabilirsiniz. Hurma özlü badem ezmesi hem sağlık hemde tat anlamında çok iyi bir seçenek. Hurma özü hem pekmez gibi sağlıklı hemde tat olarak daha dengeli bir badem ezmesi tadı size sunar. Hurma özünün tadı çok öne çıkmaz ve ezmeye harika bir tad katar.
 • Tatlı Seçenek 5: Keçiboynuzu Pekmezi : Badem ezmenizi keçi boynuzu pekmezi ile tatlandırabilirsiniz. Keçiboynuzu pekmezli badem ezmesi hem sağlık hemde tat anlamında çok iyi bir seçenek. Keçiboynuzu hem pekmez gibi sağlıklı hemde tat olarak daha dengeli bir badem ezmesi tadı size sunar. Tad olarak dut pekmezi kadar aromatik değildir ama keçiboynuzunun kendine has aromasını hissedersiniz.
 • Tatlı Seçenek 6: El Yapımı Bitter Çikolata : El yapımı çikolatayı biz yapıp ezmeye katıyoruz. El yapımı çikolatanın farkı ne derseniz bu çikolata da katkı maddesi , koruyucu ve benzeri hiç bir şey yok. Sadece kakao yağı , kakao ve elma suyu konsantresi var. Dikkat edin lütfen rafine şeker bile yok bu çikolatamızda. Bitter çikolata daha çok kakaolu ezme severlerin tercih edebileceği güzel bir tad. Doğal olduğu ve içinde palm yağı bulunmadığı için düşük sıcaklıklarda hızlıca katılaşacak ve yüksek oda sıcaklığında çok yumuşak hale gelecektir.

ADIM 3 : TATLI TERCİH ETTİYSEN NE KADAR TATLI OLSUN ?

Eğer badem ezmesini tatlı olarak seviyorsanız ne kadar tatlı olacağınıda siz seçebilirsiniz. 

 • Tatlı Seçenek 1: NORMALEzmenizin tatlılığı bildiğiniz standart tatlılıktadır. Aslında bu alışık olduğumuz tatalılık oranı biraz fazla. Biz orta tavsiye deriz.
 • Tatlı Seçenek 2: ORTAEzmenizin tatlılığı bildiğiniz den biraz daha az tatlıdır. Bu damağınızda yanma yapmacak derecededir.
 • Tatlı Seçenek 3: HAFİF : Ezmenizin tatlılığı bildiğiniz den hissedilir derecede daha az tatlıdır. Mesela ekmeğe sürdüğünüzde tatlılık az hissedilir olacaktır.

ADIM 4 : BADEM EZMENİZDE ÇEŞNİLER ve AROMATİK BİR ŞEYLER İSTERMİSİNİZ ?

Eğer badem ezmesini tatalı olarak seviyorsanız rafine şeker dışında bir çok seçeneğiniz mevcut. 

 • Aromatik Seçenek 1: TahinBadem ezmenizi tahinle daha aromatik hale getirebilirsiniz. Alışkın olduğumuz bu tahin tadı ile ezmenizde çok hafif tahin tadı alacaksınız. Bu tad çok baskın değil ama çok dengeli ve güzel bir tad elde edebilirsiniz.
 • Aromatik Seçenek 2: Tarçın : Badem ezmeniz içinde kuvvetli bir tad arıyorsanız bu tarçın tadı hoşunuza gidebilir. Tarçın tadı ile alışık olduğunuz ezme tadının biraz daha farklı noktasına gideceksiniz. Eğer tarçını seviyorsanız hoşunuza gidecektir. Hemde tarçının kan şekerini düzenleme özelliği sayesinde daha sağlıklı bir ezme elde edebilirsiniz. Tarçını biz alıyoruz ve biz toz haline getiriyoruz. Tarçının boyutunu badem ezmesine uyacak şekilde ve taze taze çekiyor ve ezmeye ekliyoruz.
 • Aromatik Seçenek 3: Kinoa : Badem ezmenizi daha yumuşak ve hafif bir tad haline getirmek istiyorsanız kinoa inanılmaz iyi bir seçenek. Dünya da kinoayı ilk olarak ezmede biz kullanmaya başladık ki bunuda bilmeniz bizim için ayrı bir özellik. Kinoaları taze taze alıyor kavuruyor ve onu ezmeye katılacak hale biz getiriyoruz.
 • Aromatik Seçenek 4: Organik Ham Kakao Parçaları : Badem ezmenizi ham kakao tadı ile farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz. Ham kakao parçaları hafifçe dişe gelen işlenmemiş organik kakao parçalarıdır. Kakao tadından daha farklı ve yoğun bir aromasının yanında kakao parçalarının dişleriniz arasında ezildiğinde ortaya çıkan hafif ekşimsi tad inanılmaz bir deneyim sunar.
 • Aromatik Seçenek 5: Hindistan Cevizi Ezmesi : Badem ezmenizi hindistan cevizi ile daha otantik bir botuya taşıyabilirsiniz. Nasıl acaba derseniz şöyle tarif edelim ; bizim tarafımızdan özel olarak hazırlanan hindistan cevizi ezmesini badem ezmenize tam olması gerektiği kadar ilave ediyoruz. Ortaya gerçekten otantik bir tad çıkıyor. Hindistan cevizini size özellikle kakao tarcih etti iseniz keisnlikle tavsiye ederiz.
 • Aromatik Seçenek 6: Saf Kahve Parçacıkları Badem ezmesinde kahve parçacıkları olurmu demeyin !. Perunun Huabal Cajamarca Bourbon catura cinsi Aroması: karamel , yaban mersini , siyah çikolata ve çileksi tadlar olan cinsini özel olarak öğütüp ezmeye katıyoruz.  Kahve seviyorsanız buna bayılacaksınız.
 • Aromatik Seçenek 7: Saf Damla Sakızı Damla sakızı gibi özel bir lezzetten sizi mahrum etmek istemedik. Eğer damla sakızı seviyorsanız bu ezmeye bayılacaksınız.
 • Aromatik Seçenek 8: Organik Kakao Yağı Organik kakao yağı ile ezmenizin daha çikolatamsı tad kazanmasını sağlayabilirsiniz. Hem kıvamı hemde lezzeti daha üst seviyelere çıkarabilirsiniz.

ADIM 5 : HANGİ KAVANOZDA ve KAÇ GRAM EZME İSTERSİNİZ ?

200 Gram ve 350 Gram Yuvarlak Kavanoz

220 Gram Yatay Kavanoz

300 Gram Dikey Kavanoz

ADIM 6 : HEDİYE PAKETİ İSTERMİSİNİZ  ?

Hediyelik güzel bir ambalaj ile ezmenizi gönderebiliriz.

EZMEYİ TASARLADINIZ VE ARTIK SİPARİŞ ETTİNİZ. PEKİ ŞİMDİ NE OLACAK ?

Ezmenizi mümkünse sipariş ettiğiniz günde hazırlayıp göndereceğiz. Hafta tatili ve benzeri gibi durumlarda kargo çalışmıyorsa ise kargoların çalışmaya başladığı ilk anda size ezmenizi taze taze hazırlayıp göndereceğiz. Ezmeler size ulaştığında değerleri yorum , fikir öneri ve görüşlerinizi bekleriz.

Tarif No: ozel-vegan-badem
16 Öğeler

Bilgi kartı

Sana Özel Ezmelerde Seçim Sonrası Hesaplanır
Ürünle Değerler Gönderilir

Yeni Hesap Kaydı

Bir hesabınız varmı ?
Başka bir giriş yöntemi Yada Şifreyi Yenileyin